Kontaktujte nás
Telefon
608 210 867
Skype
BigTweak
Kontakty - Adresa
Kontaktujte nás
Centrum Podpory

AVG Antivirus

AVG Antivirus
AVG Antivirus
Výrobce: AVG Technologies
Kód produktu: AVG antivirus
Cena: 300 Kč

AVG Anti-Virus - antivirus je systém, který má skener souboru, e-mailu, a elektronickou podporu automatického sledování.
AVG obsahuje funkční vyhledávač víru v počítače- Stalker, certifikovaný nezávislými zkušebními laboratořemi. AVG Anti-Virus je k dispozici ve dvou verzích:
AVG Anti-Virus Free Edition
AVG Anti-Virus Pro Edition
Hlavní rozdíly mezi Pro verzi a Free verzi, jsou pomáhá blokovat a odstranovat víry, červy a trojské koně a bránít jejích šíření, schopnost překonfigurace uživatelského rozhraní ve více flexibilní konfiguraci antiviru. V plánu dostupnosti: dostupnost technické podpory modulů a Anti-Rootkit Webový štít!

AVG Anitivirus - to je docela spolehlivý a rychlý program.
Program Rezidentní štít automaticky sleduje možného pronikání makro víru při spuštění počítače,  a automatický identifikuje poškozené soubory které pak má za úkol odstranit.

E-mail Scanner- automaticky vyhledá celou příchozí a odchozí poštu.
Už při zapnutí počítače AVG ověřuje operační systém (operativní pamět počítače) a jenom po celé kontrole povolí spuštění počítačového systému. 
Dále, po dokončení procesu spouštění, AVG se umístí na jeho ikonu v systémové liště, z nichž, pokud je to nutné, může být snadno zahájena.

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: