Kontaktujte nás
Telefon
608 210 867
Skype
BigTweak
Kontakty - Adresa
Kontaktujte nás
Centrum Podpory

Čištění zaplaven s telefonem

Čištění zaplaven s telefonem
Výrobce: Big Tweak
Kód produktu: BigTweak
Cena: 1 000 Kč

Pokud jste rozlití nebo spadl smartphonu iPhone nebo jakýkoliv jiný telefon se systémem Android (Samsung, HTC, Nokia, atd), v jakékoliv kapaliny, zda voda, káva, pivo, mléko, jogurt, čaj, atd., Pak byste měli okamžitě provést následující :
Pokud je to možné, vyjměte baterii, pokud baterie není snímatelný vypněte telefon
Pokuste se odstranit maximální množství vlhkosti tkaniny
Jakmile to bude možné, kontaktujte servisní středisko (například ta naše), aby se odstranily stopy naplněné chladivem
V žádném případě však nelze zapnout telefon, a to iv případě, že se žádné stopy tekutiny, plněné zákeřná v tom, že tekutina nedostala a dostane na základní desce, která při zapnutí může vést k syndromu vyhoření a obvodu čipy.

I když jste vylila trochu tekutiny a smartphone se zdá být v pořádku, nespěchejte k relaxaci. V tekutině obsahuje různé soli, které i po vysušení mohou poškodit desku rozrušování ji. Tyto léze jsou snadno rozpoznatelné podle charakteristické bílé moucha na ellementah palubě.

Nepokoušejte se sušit smatrfon vysoušeč vlasů a další zdroje tepla, může to vést k deformaci pouzdra, klávesnice, a tepelné poškození ellementov na palubě, zejména proto, že voda, která spadá pod čipy bez speciálního mytí je téměř nemožné odstranit.

Nepokoušejte se používat tradiční metody odstraňování kapaliny (rýže, etc.), to nefunguje a čas praxe ztratil na pseudo-vědeckých metod snižuje šanci k obnovení stroje

Doporučujeme Ner azdumyvayas obraťte na naše servisní středisko, budeme odstranit všechny stopy základním nátěrem a obnovit provozní stav vašeho notebooku.

Cena za službu ukáže přibližnou jako konečná cena bude známa po vyhodnocení škod

Náš telefon v Praze: 608210867

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší            Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku: