Profesionální servis kancelářské techniky pro váš byznys v Praze

Vítejte na našem webu, kde nabízíme kvalitní servis počítačů, tiskáren, notebooků a také interních lokálních sítí a serverů pro vaši kancelář v Praze. Náš tým odborníků je připraven zajistit spolehlivou a efektivní podporu vaší techniky, aby váš byznys fungoval bez přerušení.

Rychlá reakce na vaše požadavky

Chápeme, jak je důležité rychle řešit vznikající problémy s kancelářskou technikou. Proto nabízíme operativní výjezdy do vaší kanceláře pro odstranění jakýchkoli závad. V případě menších poruch také poskytujeme vzdálený servis pro co nejrychlejší řešení vašich úkolů.

Flexibilní podmínky spolupráce

Naším cílem je nabídnout vám co nejpohodlnější a nejvýhodnější podmínky spolupráce. Pracujeme jak na základě dlouhodobé smlouvy, tak nabízíme jednorázové výjezdy s platbou po dokončení práce. Můžete si vybrat službu s fixní platbou nebo zaplatit na základě času stráveného řešením vašeho problému.

Váš spolehlivý partner v oblasti IT servisu

Svěřte nám péči o vaši kancelářskou techniku a můžete se soustředit na růst a rozvoj vašeho byznysu. Kontaktujte nás ještě dnes, abyste se dozvěděli více o našich službách a začali spolupracovat.

NAŠE CENY

V ceně není zahrnut výjezd specialisty

# Služby Cena CZK
1 Výjezd specialisty v Praze 300
2 Hodinová sazba 1000
3 Vzdálená údržba 1000

Máte nějakou otázku?

Stačí nám zavolat nebo poslat e-mail