Rychlý a dostupný servis

V současné době notebooky jsou nejoblíbenějším domácím a kancelářským nástrojem pro práci, ale jako každá složitá počítačová technologie vyžadují údržbu a opravu. Naše servisní středisko se specializuje na opravy softwaru a hardwaru počítačové techniky jakékoliv složitosti za dostupné ceny, které naleznete v tabulce pod textem.

Notebooky vyžadují různou údržbu a problémy při provozu mohou způsobit přehřátí, nefunkčnost elektroniky nebo chyby softwaru. Provedeme diagnostiku vašeho notebooku a sdělíme Vám cenu a dobu opravy, která Vám pomůže rozhodnout o nutnosti zprovoznění vašeho zařízení.

Naše ceny

Pokud máte nestandardní poruchu, která není uvedena v ceníku, zavolejte nám na +420 608210867 nebo napište.

# Služby Cena CZK Popis
1 Čištění prachu 1000 Zahrnuje kompletní demontáž notebooku, výměnu termopasty, mazání chladiče, čištění chladiče a desky stlačeným vzduchem, zpětnou montáž a kontrolu přehřívání. Čištění trvá cca 2-3 hodiny.
2 Diagnostika 500 Diagnostika počítače, notebooku nebo jiného zařízení Vám umožní odhalit poruchu a určit cenu a dobu opravy. Diagnostika včetně opravy – zdarma, v případě odmítnutí opravy získáte informace o závadách a uhradíte cenu diagnostiky podle ceníku.
3 Přeinstalace Windows, MacOS nebo Linux 1500 Služba zahrnuje zachování a přenos vašich dat, instalaci Windows XP, 7, 8, 10 nebo 11 (v případě Apple – MacOS nebo Linux), instalaci ovladačů a sady programů (archivační, video kodek, antivirus, PDF reader), stejně jako MS Office 2016.
4 Obnovení nebo kopírování dat 500 Služba zahrnuje diagnostiku pevného nebo Flash disku, vyhodnocení stavu hardwaru a možnosti obnovy dat. Cena je uvedena pro standardní závadu a kopírování z funkčního nosiče, v případě složitých závad se cena počítá individuálně.
5 Upgrade 300 Cena je uvedena pro 1 nainstalované zařízení (grafická karta, paměť RAM, procesor, disky HDD, napájecí blok atd.).
6 Výměna čipů BGA 2500 Pokud máte poškození video čip, mikro schématu HUB nebo procesor na základní desce notebooku, vyměníme Vám poškozený čip na nový.
7 BIOS firmware s odpájením 1000 Máte-li model základní desky s pájeným čipem BIOS, odpájíme ho, provedeme firmware a zase napájíme zpět, aby se váš počítač vrátil do funkčního stavu. Pokud potřebujete vyměnit čip BIOSu, platba za čip se provádí zvlášť.
8 Oprava základní desky 1000 Základní deska je složité technické zařízení a je doprovázena různými poruchami. Vyměníme poškozené kondenzátory, nefunkční čip BGA, opravíme poškozené kontakty nebo provedeme jakékoliv další opravy týkající se elektroniky. Cena služby se uvádí jako průměrná na základě statistiky poruch.

Máte nějakou otázku?

Stačí nám zavolat nebo poslat e-mail