7614845826_7bb1be2372_b[1]

Oprava MacBooků

Naše centrum také provádí opravy zařízení Apple. Provádíme opravy hardwaru a softwaru zařízení MacBook Pro, Air, iMac a dalších modelů. Technologie společnosti Apple je náchylná k různým poruchám, jako je například selhání pevného disku, poškození kabelu pevného disku, poškození notebooku vodou a další problémy. Provedeme diagnostiku vašeho notebooku, identifikujeme všechny problémy v jeho provozu a provedeme nezbytné opravy.

Naše ceny

V případě nestandardní poruchy, která není v ceníku uvedena, volejte +420 608210867 nebo nám napište

# Služby Cena CZK Popis
1 Čištění prachu 1000 Zahrnuje kompletní demontáž notebooku, výměnu termopasty, mazání chladiče, čištění chladiče a desky stlačeným vzduchem, zpětnou montáž a kontrolu přehřívání. Čištění trvá cca 2-3 hodiny.
2 Diagnostika 500 Diagnostika počítače, notebooku nebo jiného zařízení Vám umožní odhalit poruchu a určit cenu a dobu opravy. Diagnostika včetně opravy – zdarma, v případě odmítnutí opravy získáte informace o závadách a uhradíte cenu diagnostiky podle ceníku.
3 Přeinstalace systému MacOS 1500 Služba zahrnuje zachování a přenos vašich dat, instalaci Macos a MS Office 2016
4 Obnovení nebo kopírování dat 500 Služba zahrnuje diagnostiku pevného nebo Flash disku, vyhodnocení stavu hardwaru a možnosti obnovy dat. Cena je uvedena pro standardní závadu a kopírování z funkčního nosiče, v případě složitých závad se cena počítá individuálně.
5 Výměna čipu BGA 2500 Pokud máte poškození video čip, mikro schématu HUB nebo procesor na základní desce notebooku, vyměníme Vám poškozený čip na nový.
6 Oprava základní desky 1000 Základní deska je složité technické zařízení a je doprovázena různými poruchami. Vyměníme poškozené kondenzátory, nefunkční čip BGA, opravíme poškozené kontakty nebo provedeme jakékoliv další opravy týkající se elektroniky. Cena služby se uvádí jako průměrná na základě statistiky poruch.
7 Výměna kabelu HDD 1300 Cena zahrnuje samotný kabel a výměnu
8 Odstranění následku zalití vodou 1000 Cena zahrnuje kompletní demontáž notebooku, čištění desek ultrazvukem, čištění dílů od oxidů a koroze, zpětnou montáž a testování. Pokud potřebujete vyměnit části MacBooku, které nelze opravit, cena se kalkuluje individuálně.

Máte nějakou otázku?

Stačí nám zavolat nebo poslat e-mail