app-2

Instalace programů pro Windows a MacOS

Často je třeba nainstalovat doplňkový software, který není součástí standardního operačního systému. Pokud potřebujete nainstalovat, aktualizovat nebo nakonfigurovat jakýkoliv program a nevíte jak to udělat, kontaktujte nás a my Vám vždy rádi pomůžeme. Máme k dispozici veškerý potřebný software (Photoshop, AutoCAD, MS Office, Corel Draw atd.) pro studenty, který Vám umožní pohodlně pracovat a provádět praktické úkoly ve škole.

Kromě instalace programů nabízíme také instalaci a konfiguraci operačního systému Windows, MacOS nebo Linux. Je-li OS již k dispozici a chcete změnit jazyk rozhraní, například z češtiny na ruštinu nebo angličtinu, rádi Vám s tím také pomůžeme.

NAŠE CENY

Ceny nezahrnují platbu za softwarové licence

# Služby Cena CZK Popis
1 Instalace systému Windows 1500 Služba zahrnuje samotný systém Windows XP, 7, 8,10 nebo 11 v jakémkoliv jazyce, instalaci MS Office 2021, anti-virus, sadu potřebných programů, sadu ovladačů zařízení a přenos vašich souborů do nového systému. Instalace trvá 2-3 hodiny.
2 Instalace systému MacOS 1500 Služba zahrnuje MacOS, instalaci MS Office 2021 a přenos vašich souborů do nového systému. Instalace trvá 2-3 hodiny.
3 Rusifikace a instalace jazyků 300 Změníme jazyk rozhraní Windows na libovolný jazyk bez přeinstalace systému
4 MS Office 300 Instalace kompletní sady MS Office 2016 v ruštině, angličtině nebo češtině
5 Antivirus 200 Instalace antivirového systému pro Windows podle vašeho výběru
6 Kopírování informací 500 Přenos informací z jednoho disku na jiný disk nebo nosič
7 Obnovení odstraněných dat a diskových oddílů 500 Je uvedena minimální cena, u velkého množství dat se cena stanovuje individuálně a odvíjí se od času obnovy
8 Obnova dat z poškozených nosičů 500 Je uvedena minimální cena, u velkého množství dat se cena stanovuje individuálně a odvíjí se od času obnovy

Máte nějakou otázku?

Stačí nám zavolat nebo poslat e-mail