virus

Odstranění virů a ochrana operačního systému

Při práci na internetu nebo otevření podezřelých souborů se často můžete stát obětí internetových podvodníků. Podvodníci používají speciální programy – viry, které infikují počítač a fungují v zájmu podvodníků. Můžete dostávat podivné reklamy a vyskakovací okna. Váš počítač může začít pracovat pomalu a hlučně. Z vaší emailové schránky se mohou rozesílat propagační dopisy vaším přátelům, příbuzným a cizím lidem. Vaše hesla a data internetového bankovnictví se mohou také ocitnout v rukou podvodníků.

Pokud se Vám zdá, že Váš počítač funguje podivně, přitom nepoužíváte antivirový program, obraťte se na naše servisní středisko. Nainstalujeme antivirový program, odstraníme viry a zajistíme stabilní a rychlý provoz počítače.

NAŠE CENY

V případě nestandardní poruchy zavolejte nám na číslo +420 608210867

# Služby Cena CZK Popis
1 Instalace antivirového programu 200 Nainstalujeme bezplatný nebo placený antivirový software na váš počítač (licence se platí zvlášť) pro ochranu vašich dat
2 Pravidelné odstranění virů 500 Pokud váš počítač byl napaden virem, který je v databázi antivirového systému, proskenujeme počítač a odstraníme veškerý škodlivý software
3 Nestandardní viry 500 Pokud počítač chytil vzácný nebo speciálně vytvořený virus, který není detekovatelný antivirovým programem, i tak se ho můžeme pokusit zachránit. Platba za službu se počítá v hodinových sazbách.
4 Přeinstalace systému Windows 800 Pokud pro Vás není zachování dat důležité a potřebujete pouze zprovoznit počítač, nejlepší řešení je přeinstalovat systém Windows na nový. Cena zahrnuje samotný systém Windows, přenos dat, ovladače, sadu programů (archivační program, přehrávač videa, PDF) a antivirový program.

Máte nějakou otázku?

Stačí nám zavolat nebo poslat e-mail