virus

Hlavní Výhody Našich Služeb Odstranění Virů:

– Efektivní a rychlé odstranění škodlivých virů.
– Spolehlivá ochrana vašeho operačního systému.
– Zvýšení výkonu a rychlosti vašeho počítače.

Proč je Důležitá Profesionální Ochrana Proti Virům:

Internet může být nebezpečným místem plným kybernetických hrozeb. Hackeři a viry ohrožují vaše osobní údaje a zdraví vašeho počítače. Naše služby nabízejí komplexní řešení pro odstranění virů a posílení ochrany vašeho systému.

Příznaky Infekce Vašeho Počítače:

– Nechtěné reklamní zprávy a vyskakovací okna.
– Pomalý a hlučný provoz zařízení.
– Neoprávněné odesílání reklamních emailů.
– Riziko úniku osobních dat a hesel.

Proč je Důležité Zvolit Profesionální Pomoc:

Naši odborníci využívají nejnovější technologie v oblasti kybernetické bezpečnosti, aby zajistili maximální ochranu vašeho zařízení. S našimi službami získáte nejen odstranění virů, ale také preventivní opatření proti budoucím hrozbám.

FAQs:

Jaké preventivní opatření mohu podniknout proti virům?
Pravidelně aktualizujte svůj operační systém a používejte spolehlivý antivirový software. Dále se vyhněte podezřelým webovým stránkám a neotevírejte podezřelé e-maily.

Mohu si sám odstranit virus?
Ačkoliv některé viry lze odstranit samostatně, profesionální pomoc zajišťuje důkladnější skenování a odstranění škodlivého softwaru a zabraňuje opětovnému infikování.

Kolik času zabere odstranění viru a nastavení ochrany?
Délka závisí na složitosti problému, ale snažíme se o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení, aby bylo možné co nejdříve obnovit bezpečný a stabilní provoz vašeho počítače.

Při práci na internetu nebo otevření podezřelých souborů se často můžete stát obětí internetových podvodníků. Podvodníci používají speciální programy – viry, které infikují počítač a fungují v zájmu podvodníků. Můžete dostávat podivné reklamy a vyskakovací okna. Váš počítač může začít pracovat pomalu a hlučně. Z vaší emailové schránky se mohou rozesílat propagační dopisy vaším přátelům, příbuzným a cizím lidem. Vaše hesla a data internetového bankovnictví se mohou také ocitnout v rukou podvodníků.

Pokud se Vám zdá, že Váš počítač funguje podivně, přitom nepoužíváte antivirový program, obraťte se na naše servisní středisko. Nainstalujeme antivirový program, odstraníme viry a zajistíme stabilní a rychlý provoz počítače.

NAŠE CENY

V případě nestandardní poruchy zavolejte nám na číslo +420 608210867

# Služby Cena CZK Popis
1 Instalace antivirového programu 200 Nainstalujeme bezplatný nebo placený antivirový software na váš počítač (licence se platí zvlášť) pro ochranu vašich dat
2 Pravidelné odstranění virů 500 Pokud váš počítač byl napaden virem, který je v databázi antivirového systému, proskenujeme počítač a odstraníme veškerý škodlivý software
3 Nestandardní viry 500 Pokud počítač chytil vzácný nebo speciálně vytvořený virus, který není detekovatelný antivirovým programem, i tak se ho můžeme pokusit zachránit. Platba za službu se počítá v hodinových sazbách.
4 Přeinstalace systému Windows 800 Pokud pro Vás není zachování dat důležité a potřebujete pouze zprovoznit počítač, nejlepší řešení je přeinstalovat systém Windows na nový. Cena zahrnuje samotný systém Windows, přenos dat, ovladače, sadu programů (archivační program, přehrávač videa, PDF) a antivirový program.

Máte nějakou otázku?

Stačí nám zavolat nebo poslat e-mail